هیچ/ همه

«یا لطیف»


/ 15 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نیره

ای هیچ از بهر هیچ بر هیچ مپیچّّ بانوی عشق و آرامش مراقب باش اونقدر سبک بشی که ارتفاع بگیری و دستمون بهت نرسه! [بغل]

عمو عباس

دوستی عتابم کرد که چرا به فاطمه بانو چنان گفتم ! گفتم مگر ما همه چنان نیستیم . هر روز نو شدن و هر دم تازه شدن کجا و هر لحظه مرامی گرفتن و بی غایت شدن کجا ؟ گفت نرم نکردی و تلخترنمودی. گفتم در روزگار همه رنگ و همه سنگ من صراحت را پیشه میکنم و شفقت را . باز امروز آن همه عزم هیچ در هیچ شد و شک کردم که مبادا دلی بشکند و چین چهره ای شوم که شادی را سبکی را و همه خیر را می طلبد. اگر چه نداند از کجا و به کجا . من هم در دام هیچ افتادم و باری دیگ سنگی که زدم بر پیشانی خودم نشست.

هبوط

هیچ تصوری نسبت به" ارامش به خاطر هیچ انگاشتن همه " نمیتونم داشته باشم. چقدر تعاریفمون و درکمون نسبت به ارامش متفاوته. ولی بازم میگم خودت و رفاقتتو عشقه . دلم برات تنگ شده[قلب]. خوش باشی یا حق

نجفی

شیخ صدوق به سند خود از جابر بن عبدالله انصاری نقل می کند که جابر می گوید: از پیامبر خدا صلی الله علیه و آله شنیدم که می فرمود: علی ویژگی هایی دارد که اگر یکی از آنها به تمام مردم داده شود برایشان کافی است و آن امتیازات عبارتند از : فرمایش پیامبر صلی الله علیه و آله درباره او: « هر که من مولای اویم علی مولای اوست » و « علی نسبت به من چون هارون نسبت به موسی ست » و « علی از من است و من از علی » و «علی نسبت به من چون جان من است اطاعت از او اطاعت از من و نافرمانی از او نافرمانی از من است » و « جنگ با علی جنگ با خداست و سازش با علی سازش با خداست » و « دوست علی دوست خدا و دشمن او دشمن خداست » و « علی حجت و خلیفه خدا بر بندگان است» و « دوستی علی نشانه ایمان و دشمنی با او نشانه کفر است »

نجفی

و « دوستی علی نشانه ایمان و دشمنی با او نشانه کفر است » و « حزب علی حزب خداست و حزب دشمنان او حزب شیطان است» و «علی با حق است همان طور که حق با علی ست و این دو از هم جدا نمی شوند تا اینکه بر کنار حوض کوثر به من ملحق شوند » و « علی قسمت کننده بهشت و دوزخ است » و « هرکس از علی جدا شود از من جدا شده و هر کس از من جدا شود از خدا جدا شده است » و « فقط شیعیان علی رستگاران روز قیامت هستند »

نجفی

دغدغه این روزهایم هیچ است! .......... میگه: فی الیاس راحة در ناامیدی، آرامش نهفته است! میلاد حضرت علی مبارک

برزویه بیگلری

سلام . به این جا رسیدن واقعا چیز خوبی است . (جایی که من هنوز نتوانسته ام ) . آدم احساس بیماری می کند وقتی سرش پر است . اما این به همه چی فکر کردن هم چندان بد نیست البته اگر بشود با ناآرامی اش کنار آمد . خوبی اش این است زندگی آدم با هزار جور آدم رنگارنگ گره می خورد .

مقاومت به قارچ اسکلروتینیا اسکلروتیوروم

پیام فضلی

سلام- از " نظر" هایی که نه می فهمند و هم نظر میگذارند بیزارم... برای هر کس که باشد. چون همرنگ بودم فهمیدم! دلم کیف کرد از جمله تان.

نجفی

دغدغه نداشتن هم یک نوع دغدغه است! از افاضات! خودم. ماه رمضان التماس دعا.