صبوحی (11)

«یا لطیف»

 چقدر ندانستن‌ها و نفهمیدن‌هاست که از دانستن‌ها و فهمیدن‌ها بهتر است!

و چقدر دعا می‌کنم که بعضی از اصوات را نشنوی و بعضی از رنگ‌ها را نبینی و بعضی از حرف‌ها را نشنوی و بعضی از حالات را حس نکنی ای انسان که ظلومی و جهول! 

«دکتر شریعتی، گفتگوهای تنهایی»

/ 15 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
همایون بیگلری

سلام . سپاس مندم . برای توضیح . .............. هر که او هشیار تر پر درد تر هر که او بیدار تر رخ زرد تر .... با احترام . ب.

لاشریکستان

واقعا چه خوب بود اگر می شد خیلی از حس هایی را که دارم تجربه نمی کردم...

تقی دژاکام

سلام من هم از "شریعتی و چهار تا آدم حسابی" نوشته ام . [گل]

سلام.دیروز برای هومی جون ، چند تا کامنت گذاشتم . نمیدونم خوندی یا نه.الان اومدم دیدم یه پست قبلی رو گذاشته اونو برده تو آرشیو. هومی جون دیگه. مثل اینکه از حالت پسرک بیرون اومده ، شده پسر !!!! و شما راهم از نام رسمی خانم دکتر خارج کرده ، خیلی خودمانی شده و خطابت میکنه دریاترین!!! همه اینا ریشه در اون چشمکهایی داره که در بلاگفا و یاهو 360 براش فرستادی ها!!! نوش جانش!!!!چه سعادتی که مفت و مجانی بدست آورده .یکی سه سال داد میزنه تا یکی جواب سلامشو بگه و همین جواب سلام زنده اش میکنه یکی هم سه سال بیرون از معرکه بوده و نرسیده هی چشمک دریافت میکنه.یاد حرف کمند افتادم که به من میگفت این پستها رو برای که مینویسی الهی کوفتش بشه یادت میاد؟؟؟ ضمنا به خانم دکتر بگو که اون گلهای دوتایی یکی مال توست یکی هم مال این یکی خانم دکتر.یعنی دکتر دریاترین.

هادی وحیدی

به قول نویسنده ی خوب خانه ادریسی ها:دانایی آإغاز تباهی است [گل]

لاله اشک

چقدر حقیقت داره این گفته هات و اگه دانستی و فهمیدی و شنیدی و دیدی و حس کردی بهتره که خودت رو به ندونستن و نفهمیدن و نشنیدن و ندیدن و حس نکردن بندازی. وگرنه همه اش همینه..... پیروز باشی.

سید مهدی

به بنده خدایی می گفت :‌ بعضی وقت ها به گوسفند ها حسودیم میشه

شهاب شریف

سلام. خوشحالم که با وبلاگ شما آشنا شدم و بیشتر خوشحالم از آن جهت که میبینم دغدغه مندان نسبت به مرحوم دکتر شریعتی و همفکران او در میان جوانان فرهیخته جامعه ما کم نیستند. امیدوارم همه ما در این مسیر پرتلاطم و پرهیاهو سربلند و موفق باشیم. منتظر نظرات و پیشنهادات حضرتعالی در وبلاگ زندگانی شریف هستم.

نی نامه

سلام و عرض ادب دارم. وارد وبلاگتان که شدم قالب زیبایش نظرم را جلب کرد. حقیتش را بخواهیدحسودیم شد بهش. من چگونه می تونم این قالب را برای وبلاگم داشته باشم؟